image_pdfimage_print

Startlista Lördag





M/Elit Heat 1





Jens

Edberg

THEOCRGYM IF

Johan

Sjölin-Lagemyr

Eskilstuna Friidrott

Tobias

Jäger

THEOCRGYM IF

Jonas

Larsson

Fåle OCR


Pontus

Dymén

THEOCRGYM IF

Sebastian

Lenander

Björnstorp IF

Elias

Erdtman

Linköping OCR

Fredrik

Stenbeck

Åkersberga SK

Wilhelm

Karlsson

Eskilstuna Friidrott

Martin

Bäckström

Hälle IF


Marcus

Olofsson

Sävedalens AIK

Ulf

Petersen

Mörbylånga GoIF

Oskar

Lindgren

Linköping OCR






M/Elit Heat 2





Viktor

Byhr

THEOCRGYM IF

Carl

Lark

Friskis o Svettis Borås

Oscar

Stenqvist

THEOCRGYM IF

Nicklas

Svensson

Friskis o Svettis Örebro

Daniel

Taube

THEOCRGYM IF

Kristofer

Mattsson

THEOCRGYM IF

Aron

Kindbom

Sok Träff


Niklas

Sjögren

Fåle OCR


Oskar

Uhrbom

Linköping OCR

Fredrick

Regnell

OCR Stockholm IF

Andreas

Nordin

Maus Athletic Club

Victor

Lilja

Karlshamn OCR

Tobias

Alfredsson

Fåle OCR


André

Witt

Enköping OCR






K/Elit





Malin

Dahlbäck

Eskilstuna Friidrott

Anna

Larsson

THEOCRGYM IF

Sara

Forsström

THEOCRGYM IF

Maja

Wellner

Team Kroppslabbet

Madeleine

Paldan

Eskilstuna Friidrott

Kajsa

Sundqvist

Eskilstuna Friidrott

Annika

Eek

Croosfactory OCR Lindome IF

Siri

Englund

Örebro AIK

Albina

Ulvegren

OCR Stockholm IF

Malin

Johansson

Linköping OCR

Pia

Kind

Linköping OCR

Emma

Frick

Gripen OCR IF

Stephanie

Magnenat

Runacademy IF

Linda

Wiese

OCR Stockholm IF

Lina

Halvarsson

THEOCRGYM IF






P Juniorer 16-19 år




Carl

Lindstedt

Motala Friidrott

Gustaf

Eskilsson

Eskilstuna Friidrott

Hugo

Lindqvist

Eskilstuna Friidrott

Axel

Iseskog

Linköping OCR

Anes

Malkic

Eskilstuna Friidrott






F Juniorer 16-19 år




Tindra

Apell

Team Kroppslabbet

Thea

Miilus-Larsen

Åkersberga SK

Alicia

Larsten

IFK Lidingö Friidrott

Linnea

Stenson

Sports Club OCR

Meija

Peterson

IF Göta


Evelina

Sparf

Spårvägen FK






P Ungdom 14-15 år




Folke

Eriksson

KFUM Örebro Friidrott

Lucas

Jansson

Säffle FIK


Oliver

Di Lorenzo

Alingsås Friidrott






F Ungdom 14-15 år




Clara

Knutsson

Uppsala IF

Tove

Olsson

Hammarby Friidrott

Minea

Hedberg

Team Kroppslabbet

Ellinore

Sparf

Spårvägen FK






P Ungdom 12-13 år




Philip

Jansson

Säffle FIK


Alex

Rengdell

Eskilstuna Friidrott

Alvin

Kjellin

Växjö OCR Förening






F Ungdom 12-13 år




Tyra

Petersen

Mörbylånga GoIF

Gwen

Fagerström

OCR Stockholm IF

Maja

Englund

Team Kroppslabbet

Elvira

Wahlund

OCR Stockholm IF

Tilda

Gustavsson

Stora Sunby GoIF Ocr






M 20-24





Elias

Engström

Friidrottsklubben Färjestaden

Viktor

Almerskär

Kville IF


Jakob

Sonesson

Fåle OCR







K 20-24





Vendela

Lundgren

Sports Club OCR






M 25-29





Rickard

Bark

Eskilstuna Friidrott

Jesper

Nordström

Linköping OCR

Anton

Ivarsson

Crossfactory OCR Lindome IF

Marcus

Gelotte

OCR Stockholm IF

Gustav

Syrén

Team Kroppslabbet






K 25-29





Camilla

Boander

Eskilstuna Friidrott

Emelie

Stödberg

Eskilstuna Friidrott

Sanna

Nilsson

Löparnas Vänner IF






M 30-34





Patrik

Millberg

Linköping OCR

Gustav

Johnsson

THEOCRGYM IF

Daniel

Gustafsson

KFUM Uppsala Survival IF

Markus

Eriksson

Linköping OCR

Jesper

Johansson

Enköping OCR

Ludvig

Toresäter

Enköping OCR

Pontus

Gustavsson

Stora Sundby GoIF Ocr

Jakob

Gustavsson

OCR Stockholm IF

Kalle

Ekelund

Team Kroppslabbet

Erik

Shumkov

Linköping OCR






K 30-34





Alexandra

Lundin

OCR Stockholm IF

Miriam

De Fine Licht

Linköping OCR

Caroline

Johansson

KFUM Uppsala Survival IF

Fenja

Heijkenskjöld

Åkersberga SK






M 35-39





Arto

Repo

MAUS Athletic Club

Jimmy

Kjell

Team Kroppslabbet

Marcus

Lilliecrona

THEOCRGYM IF

Jonas

Nordmark

Team Kroppslabbet

Ludvig

Dickman

Åkersberga SK

Mikael

Ståhlfors

Team Bunkern

Ernils

Larsson

KFUM Uppsala Survival IF

Hendrik

Gerloff

Linköping OCR

Clay

Jayson

Linköping OCR

Magnus

Lindgren

THEOCRGYM IF

Linus

Moberg

Tynderö IK

Thomas

Jansson

Säffle FIK


Tomas

Östman

OCR Stockholm IF

Peter

Eriksson

THEOCRGYM IF

Kim

Wall

Linköping OCR






K 35-39





Johanna

Dermer

OCR Stockholm IF

Alex

Blomster

Sports Club OCR

Johanna

Eriksson

OCR Stockholm IF

Ellen

Johansson

Team Kroppslabbet

Hannah

Myrhed

Sports Club OCR

Diana

Ståhl

OCR Stockholm IF






M 40-44





Kristofer

Bernhardsson

Fåle OCR


Mikael

Gustafsson

Crossfactory OCR Lindome IF

Fredrik

Lindenelm

Team Bunkern

Magnus

Öhlander

Äspereds IF

Tobias

Qvist

Fåle OCR


Daniel

Klasson

Linköping OCR

Oskar

Löfbom

OCR Stockholm IF

Robert

Jiremo

OCR Stockholm IF

Niclas

Conradsson

Åkersberga SK

Jimmy

Wineström

Sports Club OCR

Fredrik

Barkskog

Fåle OCR


Oscar

Nilsson

Sports Club OCR

Ramiz

Krcic

Eskilstuna Friidrott

Lars

Stenlind

Linköping OCR

Henrik

Broselid

Sports Club OCR

David

Reinhold

Team Kroppslabbet






K 40-44





Carolina

Johansson

IS Göta Helsingborg

Charlotte

Di Lorenzo

Team Bunkern

Victoria

Jansson

Sports Club OCR

Lisa

Joulin

Sports Club OCR

Sophie

Klinga

OCR Stockholm IF






M 45-49





Rikard

Roitto

Linköping OCR

Benny

Gustavsson

Äspereds IF

Jesper

Wahlund

OCR Stockholm IF

Klas

Flodén

Åkersberga SK

Andreas

Söderström

Kalmar RC Triathlon

Joakim

Lyder

Åkersberga SK

Peter

Henriksson

Linköping OCR

Ronnie

Kilman

Åkersberga SK

Johan

Blomberg

OCR Stockholm IF

Henrik

Jansson

Fåle OCR


Nils

Lefring

Sports Club OCR

Niklas

Sjölin

Lysekils Skid och löparförening

Erland

Pettersson

Team Kroppslabbet

Daniel

Evaldsson

Växjö OCR Förening

Ola

Cederborg

Linköping OCR

Thobias

Olsson Berglind

Kvarnsvedens Friidrott

Niclas

Greppi

Sports Club OCR

Thomas

Lindeborg

OCR Stockholm IF

Fredrik

Lind

OCR Stockholm IF
















K 45-49





Michaela

Jonsson

Åkersberga SK

Nenne

Slättenhäll

Åkersberga SK

Susanne

Hives

Linköping OCR

Kajsa

Askenryd

Pite Runners

Lina

Högberg

THEOCRGYM IF

Annlie

Bohman

Växjö OCR Förening

Johan

Lilienberg

Fåle OCR


Claudia

Vasquez

Sports Club OCR

Gunilla

carlsson

THEOCRGYM IF






M50-54





Mattias

Fritzon

Lerum Friidrott

Jörgen

Johansson

Crossfactory OCR Lindome IF

Daniel

Bates

Åkersberga SK

Tomas

Kvapil

Eskilstuna Friidrott

Tommy

Blick

Linköping OCR

Anders

Verter

Eskilstuna Friidrott

Hans-olov

Vesterlund

Sports Club OCR

Rickard

Hellstrand

OCR Stockholm IF

Thomas

Risberg

Fåle OCR







K 50-54





Caroline Anna Louise

Zethelius

Åkersberga SK

Tini

Kjellin

Växjö OCR Förening

Lena

Kovaleff

OK Linnè







M 55-59





Jens

Sernbo

Team Bunkern

Ola

Wallström

Åkersberga SK

Roger

Torstensson

Fåle OCR


Per

Bengtsson

Friskis o Svettis Lund

Jan

Riise

Spots Club OCR

Göran

Ackeberg

Eskilstuna Friidrott






M 60-64





Daniel

Kindbom

Sok Träff


Peter

Martin

Sport Club OCR






K 60-64





Christina

Olesen

Gripen OCR IF






M +70





Hans

Södergren

Oskarshamns SK Friidrott






Motionsklassen M




Mikael

Östergren

JSK


Ebbe

Bergman

Team Military Fitness

Antonio

Ludvigsson

Mustiga Män OCR

Andreas

Öhlund

Team Gatti OCR

Henrik

Rengdell

Eskilstuna Friidrott

Simon

Rengdell

Eskilstuna Friidrott

Magnus

Björk

Eskilstuna Friidrott

Tommy

Carlsson

MAUS Athletic Club

Hampus

Hedberg

Team Kroppslabbet

Tobias

Krus

Axvalla Gym

Jonny

wolf

Team Tough Sweden

Robert

Hulden

Eskilstuna Friidrott

Martin

Stålberg

KFUM Uppsala Survival IF

Albin

Meyer

Albin Meyer Eskilstuna Friidrott






Motionsklassen K




Lill

Thunberg

Mustiga Män OCR

Maja

Zetterblom

Eskilstuna Friidrott

Devon

Pettersson

Eskilstuna Friidrott

Helena

Hedberg

Team Kroppslabbet

Sara

Gunnarsson

Team Djungelgymmet

Caroline

Andersson

Maus Athletic Club

Tilda

Andersson

Sports Club OCR

Malin

Strannermyr

OCR Stockholm IF

Jeanette

Utriainen

OCR Stockholm IF

Anna

Ross

OCR Stockholm IF






Startlista Söndag




Sprint M





Jonas

Larsson

Fåle OCR


Jonathan

Stiig

THEOCRGYM IF

Ronnie

Kilman

Åkersberga SK

Johan

Sjölin-Lagemyr

Eskilstuna Friidrott

Gustaf

Eskilsson

Eskilstuna Friidrott

Hugo

Lindqvist

Eskilstuna Friidrott

Jimmy

Kjell

Team Kroppslabbet

Fredrik

Stenbeck

Åkersberga SK

Kalle

Ekelund

Team Kroppslabbet

Gustav

Syrén

Team Kroppslabbet

Martin

Bäckström

Hälle IF







Sprint K





Alex

Blomster

Sports Club OCR

Anna

Larsson

THEOCRGYM IF

Sara

Forsström

THEOCRGYM IF

Maja

Wellner

Team Kroppslabbet

Malin

Dahlbäck

Eskilstuna Friidrott

Camilla

Boander

Eskilstuna Friidrott

Fenja

Heijkenskjöld

Åkersberga Sk

Madeleine

Paldan

Eskilstuna Friidrott






Stafett Tävlingsklass / Lagledare




Jonathan

Stiig

THEOCRGYM IF

Joakim

Lyder

Åkersberga SK

Maja

Wellner

Team Kroppslabbet

Nils

Lefring

Sports Club OCR

Mathias

Stjernlöf

Eskilstuna Friidrott

Pia

Kind

Linköping OCR

Johanna

Dermer

OCR Stockholm IF

Jonathan

Stiig

THEOCRGYM IF






Stafett Motionsklass / Lagledare




Ulf

Petersen

Mörbylånga Goif

Andreas

Stjernlöf

Eskilstuna Friidrott

Ida

Wemhöner

Crossfactory OCR Lindome IF

Ludvig

Toresäter

Enköping OCR

Pierre

Hagström

Eskilstuna Friidrott

Helena

Hedberg

Team Kroppslabbet

Niklas

Sjögren

Fåle OCR